Tender delicate pink and white rose buds in craft paper shopping

Idealny pomysł na świąteczny prezent!

Już za kilka dni powitamy zimę – piękną, ale również surową porę roku. Naszemu organizmowi przyjdzie zmierzyć się z zimnem i nagłymi zmianami temperatury, a skórze będzie doskwierać nadmierna suchość. Co zrobić, żeby poradzić sobie z tymi wyzwaniami? Poznaj skuteczne produkty, które zimą staną się niezbędne w każdym domu! Kup dla siebie lub na świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby!

soxo-wszystko

Puszysty termofor SOXO – wymarzony prezent na długie zimowe wieczory. Nalej do niego gorącą wodę i ciesz się cudownym ciepłem przez kilka godzin! Przyjemne odczucia dopełnia prześliczny, miły w dotyku i puszysty pokrowiec. Pojemność termofora to 1,8l.

W grudniowej gazetce DP tylko 39,99 zł!

soxo-ogrzewacz4

Ogrzewacz do rąk SOXO to nasza kolejna propozycja dla zmarzluchów. Ogrzewacz jest aktywowany przez kilkakrotne zgięcie metalowej płytki, która znajduje się w środku. Ciecz się krystalizuje i zaczyna grzać. Czas ogrzewania to 20-45 minut, w zależności od warunków atmosferycznych oraz przechowywania.

W grudniowej gazetce DP tylko 13,99 zł!

soxo-ogrzewacz1

Zadbaj o skórę!

Przetestuj Rękawiczki nawilżające SOXO, które zawierają żelową powłokę o właściwościach nawilżających i pielęgnujących skórę. Idealne szczególnie po świętach, kiedy dłonie są szczególnie narażone są na kontakt z wodą i detergentami. Swoje działanie rękawiczki zawdzięczają oliwie z oliwek, witaminie E i olejkowi lawendowemu. Wystarczy tylko 20 minut relaksu w rękawiczkach dziennie, a suche nieatrakcyjne dłonie staną się zachwycająco satynowe!

W grudniowej gazetce DP tylko 49,99 zł!

soxo-rekawiczki1soxo-rekawiczki2

Dla osób, które zmagają się z suchą i zniszczoną skórą pięt polecamy Napiętki nawilżające SOXO. Wystarczy nałożyć na czystą i suchą skórę, a następnie pozostać w napiętkach na minimum 20 minut – doskonały pretekst do chwili relaksu z książką lub kubkiem gorącej kawy. Już po kilku aplikacjach przesuszona skóra pięt stanie się wyraźnie bardziej miękka.

W grudniowej gazetce DP tylko 29,99 zł!

soxo-napietki1

Nasza ostatnia propozycja to Ochraniacze na palce SOXO – produkt, który przyda się nie tylko zimą. Ochraniacze składają się z zewnętrznej warstwy (elastyczna tkanina) i wewnętrznej powłoki nasączonej olejkiem jojoba, olejkiem lawendowym, oliwą z oliwek i witaminą E. Produkt chroni przed odciskami, wrastającymi paznokciami oraz zapobiega innym podrażnieniom.

Nawilżające ochraniacze SOXO:

  • chronią przed podrażnieniami, powstawaniem odcisków i zapobiegają wrastaniu paznokci,
  • kojący żel całkowicie otacza palec, amortyzując nacisk,
  • stopniowo uwalniane olejki nawilżają i zmiękczają skórę,
  • delikatna i elastyczna tkanina umożliwia palcom oddychanie, łatwo się rozciąga, co pozwala na komfortowe użytkowanie i idealne dopasowanie.

Ochraniacze na palce stóp z łatwością dopasujesz do dowolnego rozmiaru. Można odciąć odpowiednią długość rulonika. Ochraniacze są wielokrotnego użycia, można je prać ręcznie w zimnej wodzie. W opakowaniu dwa ruloniki o długości 14 cm każdy.

W grudniowej gazetce DP tylko 19,99 zł!

soxo-napietki1soxo-palce1soxo-palce2soxo-palce3