hryjtfjkyuk

NOWOŚĆ! Czysta Glinka L’Oréal Paris w trzech wersjach!

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam wspaniałą nowość od marki Loreal.  W gamie Czysta Glinka L’Oréal Paris znalazły się trzy maseczki. Każdy wariant, w swoim składzie posiada miks trzech glinek oraz dodatkowy składnik aktywny:

Maseczka czarna – w jej składzie znajdziemy węgiel, który jest znany z właściwości oczyszczających i absorbujących nadmiar sebum, a głównym jej zadaniem jest rozświetlenie i detoksykacja.

Maseczka czerwona złuszcza i zwęża pory, a jej aktywnym składnikiem jest ekstrakt z czerwonych alg znany z właściwości rozjaśniających i ujednolicających koloryt skóry.

Maseczka zielona – znajduje się w niej ekstrakt z eukaliptusa, który odświeża i oczyszcza. Dodatkowo maska ma działanie matujące skórę.

cats

Każdy z wariantów znajduje się w szklanym, zakręcanym słoiczku, który sprawia, że używanie maseczki jest bardzo higieniczne, proste, a dodatkowo opakowanie jest tak eleganckie, że może być ozdobą w łazience. Plusem jest to, iż mamy podany gotowy produkt. Nie musimy nic mieszać i brudzić dodatkowych miseczek. Na uwagę zasługuje także konsystencja maseczek, która sprawia, że nie spływają ze skóry i możemy z łatwością kontrolować ich grubość. Glinki ładnie pachną i pozostawiają skórę dogłębnie oczyszczoną. Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji ich przetestować, zapraszamy do Drogerii Polskich. W tym miesiącu znajdziesz je u nas w wyjątkowej cenie 28,99 zł.

17361955_992133884253111_8533718425234156864_n