Beautiful healthy shiny hair texture with highlighted golden streaks

Twoje włosy potrzebują keratyny!

Szukasz skutecznego sposobu na regenerację zniszczonych włosów? Postaw na kosmetyki z keratyną – jedną z najskuteczniejszych substancji o działaniu regenerującym, wygładzającym i odżywczym. Dowiedz się w czym tkwi jej tajemnica!

W artykule prezentujemy najciekawsze oferty na kosmetyki do pielęgnacji włosów z marcowej gazetki sieci Drogerie Polskie. Oferty są ważne w dniach 14-25.03.2016 lub do wyczerpania zapasów.

Czym jest keratyna?

Keratyna to białko, które naturalnie występuje w naszych włosach – odpowiada za ich dobrą kondycję oraz chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Keratyna, a konkretnie jej struktura chemiczna warunkuje również kształt naszych włosów – decyduje o tym czy są proste, czy może kręcone.

2016-03-13-wl-03

Zabiegi z keratyną należą do najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Dzięki dostępności kosmetyków w keratyną obecnie podobną pielęgnację można zastosować w warunkach domowych.

Domowe SPA dla twoich włosów!

Keratyna zawarta w szamponach, odżywkach i maskach do włosów odbudowuje zniszczenia i uzupełnia strukturalne ubytki, odpowiadające między innymi za łamliwość włosów czy rozdwajanie się końcówek. Keratyna ma silne działanie regenerujące, wygładzające, zmiękczające i nabłyszczające. Włosy pielęgnowane keratyną już po kilku tygodniach prezentują się znacznie zdrowiej i atrakcyjniej:

  • zmniejsza się łamliwość włosów i rozdwajanie końcówek,
  • włosy są mocniejsze, bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników środowiskowych,
  • są doskonale odżywione, nawilżone i naturalnie lśniące,
  • łatwo się rozczesują i układają – nie plączą się i nie elektryzują.

2016-03-13-wl-022016-03-13-wl-01